• Astrolog Nilda Gülşan Öztürk

Yukarıda ne varsa, aşağıda da o vardır.. "Hermes Trismegistus"

Blog

Oğlak burcunda dolunay

Dolunay çok çaba harcadığınız konuların sonuçlarını getiriyor . Beklediğiniz bir iş için onay alabilir ya da kariyerde değişim isteyebileceğiniz bir etki verebilir.

Boğa
Dolunay sadece gece gökyüzünü aydınlatmakla kalmayıp, aynı zamanda zihinlerinizi ve farkındalığınızı da aydınlatacak. Yeni projeler eğitimler anlaşmalar sürecine giriş yaptınız. Aynı zamanda Mars burcunuzda yoğun bir gündem ve stresli süreçler getirilebilir.

İkizler
Dolunay, yaşamınızın daha gizli ve hatta daha karanlık bölgelerine ışık tutuyor. Bir nevi halı altına süpürülmüş
unuttuğunuz şeyleri ortaya çıkarmaya çalışıyor. Daha farklı bakış açısı ve daha derin bir anlayış elde etmenizi sağlayacak.

Yengeç
Tüm çabalarınızın sonuçlarını ve ödüllerini görebilirsiniz bu Dolunayla.Burda gerekli olan ayarlamaları yapma fırsatı da getirebilir.Her şeyden önce, ilişkileriniz ve yakın çevrenizde derin bir etki yaratabilecek bir enerji mevcut.

Aslan
Bu noktaya kadar üzerinde çalıştığınız şeylerin sonuçlarını gördüğünüz dönemlerdesiniz. Bu yepyeni bir yöne doğru gitmek yeni başlangıçlar anlamında aynı zamanda. İş sağlık günlük yaşamımızda uygulamak istediğiniz yenilikleri başlatabilirsiniz.

Başak
Dolunay size gelecek hakkında fikirler verebilir aynı zamanda yeni eğitimler anlaşmalar başlatabilirsiniz.
Sizi kısıtlayan etkilerden arınmaya başladığınız bir süreç var önünüzde.

Terazi
Dolunay bir süredir planladığınız bir şeye sonuca varabilir. Belki de şu anda bir tür çözüm bulabilirsiniz. Geçiş dönemleri genellikle belirsizlikle doludur. Ama aynı zamanda da olasılıklarla da doludur. Özellikle yatırımlar aile taşınma ve ev konularında sürprizler oluşabilir.

Akrep

Dolunay daha önce fark etmediğiniz bağlantıları çözümleri görmeye yardımcı olabilir. Geçmişte aldığınız kararlar için bir çeşit onaylama gelebilir. Size çok yakın birinde ya da dahil olduğunuz bir grubun içinde önemli bir değişiklik yaşanıyor olabilir. İlişkiler alanında Mars'ın yaratacağı öfke kontrol sorunlarına dikkat.

Instagram
Beni Instagram'dan Takip Edin