• Astrolog Nilda Gülşan Öztürk

Yukarıda ne varsa, aşağıda da o vardır.. "Hermes Trismegistus"

Blog

2 Nisan 2022 Cumartesi Burç Yorumları

2 Nisan Koç burcu yorumu

İş hayatınızda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Yeni bir işe başvurabilir, işinizi değiştirebilir veya yeni bir şehre taşıyabilirsiniz. Bu değişim sizin için iyi olacaktır. Yeni bir ortam sizi motive edecektir. Değişime inanın.İçinizdeki öfkeyi bir kenara bırakın.İnsanın yaralarını en iyi kendisi sarar.

2 Nisan Boğa burcu yorumu

Yeni bir plan yapacağınız bir gün. Bu planınızı gerçekleştirmek için çalışmalarınızı hızlandırın. Başarılı olacağınızdan emin olun. Kararlı adımlarla ilerleyin. Çalışma yönteminizde size yardımcı olacak insanlardan beslenin.

2 Nisan İkizler burcu yorumu

Eğitim hayatınızla ilgili kararlar alabilirsiniz. Yeni bir okul için başvurabilir, çalışmalarınızı hızlandırabilir veya yeni bir eğitim programına katılabilirsiniz. Bu değişim sizin için iyi olacaktır. Kendinizi geliştirmek için harcadığınız zaman ve para size başarı olarak dönecektir.

2 Nisan Yengeç burcu yorumu

Ailenizle ilgili konularınızı gündeme getirebilirsiniz. Yeni bir ev, araba veya benzeri bir yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Bu yatırımlarınızın gerçekleşmesi için gerekli olan tüm koşulları yerine getirmek için çok çaba göstermelisiniz. Kendinizi yıpratmadan koşulları sağlamaya çalışın.

2 Nisan Aslan burcu yorumu

Yerel çevreye karşı eleştiri dozunuzu artırabileceğiniz bir gün. Yaşanan aksaklıkları açıkça dile getirmeniz bazı durumlarlarla karşılaşmanıza ve onları yeniden gözden geçirmenize neden olacaktır. Üslubunuza biraz dikkat etmeli ve cümlelerinizde seçici olmalısınız.

2 Nisan Başak burcu yorumu

Geçmiş iş başvurularınızdan geri dönüşler alabileceğiniz bir gün. Kariyerinizi yeniden değerlendirmek için görüşmeye çağrılabilirsiniz. Mümkün oldukça fırsatlara odaklı hareket edin ve yeniliklere doğru ilerlemekten çekinmeyin.

2 Nisan Terazi burcu yorumu

Yeni arkadaşlıklar kuracağınız bir gündesiniz. Yeni ortamlara girebilir veya yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bunlar yaşanırken eski arkadaşlıklarınızın sıcaklığını korumak için herhangi bir küskünlük yaşanmaması adına davranışlarınızda dikkatli olun.

2 Nisan Akrep burcu yorumu

Yeni bir konuda çalışmalara başlamayı planladığınız bir gün. Planlarınızın başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için projelerinizi detaylı olarak oluşturun. Gerekli olanları belirleyin. Yola çıkın. Başarılı olmak adına gerekli olan her şeye sahip olduğunuzu unutmayın.
2 Nisan Yay burcu yorumu
İş ilişkilerinden geri dönüşleriniz var. Yapılan görüşmelerin başarılı olması gündeminizi olumlu yönde etkileyecektir. Bu günden itibaren yapacağınız görüşmelerin başarıyla tamamlanması için çalışmalarınızı hızlandırın.
2 Nisan Oğlak burcu yorumu
Yeni bir işe başlamak için girişimci ruh halinizi kullanabilirsiniz. Öncelikle bu işe başlamak için gerekli olan tüm araçları ve kaynakları temin edin. Sonra kendinize bir yol haritası belirleyin. Bu işi başarmak için kararlılığınızı gösterin. İstediğiniz yere ulaşana kadar durmadan ilerlemeye devam edin.

2 Nisan Kova burcu yorumu
Yakın çevrenizle vakit geçirmek için harika bir gün. Daha önce planladığınız işlerinizi tamamlarken kardeşlerinize ve ailenize de destek olabilirsiniz. Parasal konularda gel-gitler yaşıyorsunuz. Biraz bunların üzerine eğilerek süreci doğru yönetebilirsiniz.

2 Nisan Balık burcu yorumu
Günün başlangıcında özel hayatınıza ağırlık vermeniz gerektiğini fark ediyorsunuz. Partnerinizle olan ilişkilerinizi geliştirmek için ona daha fazla zaman ayırın. Sevginizi ertelemeyin. Bu konudaki cömertliğinizi ona gösterin. Kendinizi kısıtlamayın.

Instagram
Beni Instagram'dan Takip Edin